توازن - تحقیقات حسابداری و حسابرسی
وب سایت شخصی جواد پورغفار - ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی ایران


پوسترهمایش
بررسی موانع و مشكلات استقرار سیستم حسابداری تعهدی در دستگاههای اجرایی
(مطالعه موردی: استان آذربایجان شرقی)


جواد پورغفار
مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز، گروه حسابداری، تبریز، ایران
pourghaffar@gmail.com

سعید محمود زاده باغبانی
مربی، گروه حسابداری، دانشگاه پیام نور، صندوق پستی 3697-19395 تهران، ایران

چکیده
سیستم حسابداری تعهدی به دنبال شناسایی و ثبت کلیه هزینه ها و در آمدها بر اساس تحقق و تحمل آنها می باشد، در تحقیق حاضر به بررسی موانع و مشکلات استقرار سامانه سیستم حسابداری تعهدی در دستگاههای اجرایی استان آذربایجان شرقی پرداخته شده است.به منظور آزمون فرضیه های تحقیق، اطلاعات مورد نیاز از طریق پرسشنامه ای مناسب بین مدیران و متخصصین اجرایی سازمان گرد آوری گردید.نتایج فرضیه های تحقیق نشان داد که موانع محیطی، ساختاری و انسانی باعث عدم استقرار سیستم حسابداری تعهدی در دستگاههای اجرایی استان آذربایجان شرقی بوده و ترتیب موانع از اولویت، موانع انسانی ، ساختاری و محیطی می باشد.

واژه های کلیدی: حسابداری تعهدی- دستگاههای اجرایی- استان آذربایجان شرقی


صفحه 741- 735  مجموعه مقالات اولین کنفرانس بین المللی حماسه سیاسی(با رویکردی بر تحولات خاور میانه) و حماسه اقتصادی(با رویکردی بر حسابداری و مدیریت)
24 و 25 بهمن ماه 1392
متن کامل مجموعه مقالاتطبقه بندی: با دانشجویان،  مقالات علمی و پژوهشی،  دل نوشته هاوخاطرات من، 
ارسال توسط جواد پورغفار
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 27 بهمن 1392
وبلاگ

نکاتی برای پیشبرد بهتر وبلاگ‌ تقدیم حضورتان می‌كنیم تا با استفاده از آن‌ها بتوانید وبلاگ خود را بهتر و فعال‌تر به روز كنید.


1- مهم نیست كه موضوع وبلاگ شما چیست، مهم این است که فکر خلاق خود را به کار بگیرید.

2- از نام‌های تک و جدید برای وبلاگ‌تان استفاده نمایید. نام وبلاگ خود را تغییر ندهید.

3- نام، عکس و پروفایل خود را کامل و بخش ارتباط با ما را فعال نمایید. وبلاگ‌های بی نام و نشان،  مخاطبان کمتری دارند.

4- وبلاگ نویسی، کپی کردن مطالب دیگران نیست. سعی کنید از خودتان بنویسید. شاید اوایل نتوانید به خوبی دیگران بنویسید، اما کم کم راه می‌افتید و شما هم صاحب قلم می‌شوید.

5- اگر از مطلبی خوش تان آمد، آن را با نام منبع ذکر کنید و برای سایت منبع هم پیام بگذارید و تشکر کنید.ادامه مطلب
طبقه بندی: با دانشجویان،  دانستنی ها، كامپیوتر،تاریخی، تصویر و...، 
ارسال توسط جواد پورغفار
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 27 بهمن 1392
تاریخ انتشار:بیست وششم بهمن ماه 1392 شماره 154(كلیك كنید)
طبقه بندی: با دانشجویان،  مباحث حسابرسی،  اخبار حرفه، 
ارسال توسط جواد پورغفار
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 20 بهمن 1392
بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم كلاس Aدرس سیستم اطلاعاتی حسابداری می رساند نمرات عملی اصلاح شد.اضافه می نماید هیچ نمره ای از كسی كسر یا اضافه نشده است و نمرات قبلی كلا بدلیل اختلال بوجود آمده در سیستم اشتباه ثبت شده بود. موفق و سربلندباشیدطبقه بندی: با دانشجویان، 
ارسال توسط جواد پورغفار
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 20 بهمن 1392

تاریخ انتشار:نوزدهم بهمن ماه 1392 شماره 153(كلیك كنید)

طبقه بندی: با دانشجویان،  مقاله نویسی،  مقالات علمی و پژوهشی، 
ارسال توسط جواد پورغفار
باتوجه به تغییرات جدید سیستم ثبت نمرات دانشگاه، نمرات نهایی درس سیستم اطلاعاتی حسابداری کلاس A همان نمرات ثبت شده در بخش واحدنظری می باشد و نسبت به اصلاح نمرات عملی کلاس مزبور در اسرع وقت اقدام خواهد شد .نمرات واحد عملی کلاس A درحال حاضرصحیح نمی باشد.نمرات کلاس B (عملی و نظری) صحیح می باشد. لطفا تا اطلاع ثانوی از هرگونه تماس تلفنی یا سوال ویا ارسال ایمیل خودداری فرمایید. طبقه بندی: با دانشجویان، 
ارسال توسط جواد پورغفار

درصورتی که نیازمند مشاوره جهت تهیه، تدوین و تنظیم پروپوزال و فصول مختلف پایان نامه اعم از: کلیات، ادبیات، پیشینه تحقیق، روش های تحقیق، روش های آماری و تجزیه و تحلیل داده ها، می باشید؛ گروه مشاورین رسا، با سابقه ای درخشان در امور پژوهشی، آمادگی خود را جهت همکاری و مشاوره اعلام می دارد. گروه پژوهشی تحصیلات تکمیلی رسا خدمات مشاوره را به شرح زیر ارائه می دهد

- تدوین و نگارش پایان نامه كارشناسی ارشد و رساله دكتری دررشته های اقتصاد ،مدیریت و حسابداری

-تدوین و نگارش مقالات عمی -پژوهشی و ISI در رشته های اقتصاد، مدیریت و حسابداری

-برگزاری كارگاههای نرم افزار تخصصی ازجمله SPSS، Ewies،Minitab-Matlab-RATS-Stata

-برگزاری كلاسهای آماردر سطح مقدماتی و پیشرفته

-برگزاری كلاسهای آموزشی مقاله نویسی

- انتشار مقالات شما در مجلات معتبر داخلی و خارجی

-ترجمه تخصصی

-استخراج مقاله از پایان نامه و تز دكتری

-برگزاری جلسات آمادگی دفاع

اگر نگران رزومه پژوهشی خود هستید به ما بپیوندید

ما با دارا بودن اساتیدبرجسته وداوران بین المللی مجلات معتبر خارجی در رشته های مختلف بهترین مشاور شما هستیم
با ما در ارتباط باشید:
tavazon.ir@gmail.com
طبقه بندی: پزشكی، طب سنتی، تغذیه،  زندگی و سیره اهل بیت(ع)،  زندگینامه بزرگان، جملات الهام بخش،  مذهبی ، عرفانی،مهدویت،  با دانشجویان،  مقاله نویسی،  حسابداری بخش عمومی،  تاریخچه حسابداری ایران وجهان،  استانداردهای حسابداری و حسابرسی،  مشاهیر حسابداری ایران و جهان،  منابع كارشناسی ارشد و دكتری،  مقالات علمی و پژوهشی،  روانشناسی و موفقیت،  مباحث حسابرسی،  بازار سرمایه،  دانستنی ها، كامپیوتر،تاریخی، تصویر و...،  جزوات درسی،  اخبار حرفه،  قوانین و مقررات،  درباره گوگان،  همایش ها،  درمحضر شهدا وجانبازان،  دل نوشته هاوخاطرات من، 
ارسال توسط جواد پورغفار

حجاب

 

  هنرپیشه ی زن ۲۹ ساله ی پاکستانی درمکه مکرمه اظهار پشیمانی وتوبه نمود و سپس حجاب اسلامی اختیار کرد وبه کلی فعالیت های سینمایی را کنار گذاشته و تمام تمرکز خود را درآینده بر ساختن برنامه های اسلامی و دینی واجتماعی معطوف خواهد کرد.

این هنرپیشه که هدیه سفر زیارتی مکه را برای گذراندن ماه عسلش از طارق جمیل، مبلغ پاکستانی گرفته، می گوید در مقابل کعبه توبه کردم وسوگند خوردم که دیگر هرگز به فعالیت های سینمایی پیشین خود برنگردم حال چه درپاکستان باشد وچه در هند.

وی تاکید کرد که از این پس حتما حجاب را رعایت خواهد نمود و به ادای نماز وعبادات پایبند خواهد ماند و با کمک شوهرش که صاحب کارخانه های بزرگی است، خود را ملزم به حمایت از برنامه های دینی واجتماعی خواهد نمود.

وی افزود: پیش از این از طرف طالبان پاکستان تهدید به قتل شده و به همین دلیل با طارق جمیل تماس گرفته و او را از تصمیمش باخبر نموده است که طارق هم پیگیری ساخت یک برنامه ی دینی که ازتلویزیون پاکستان پخش شود را به وی پیشنهاد داده است.

طارق دلیل پیشنهاد برنامه ی دینی را به این هنرپیشه، معروف بودن وی می داند ومعتقد است از آنجا که تعداد زیادی هوادار دارد وگروه های زیادی او را درپاکستان و هند می شناسند ارائه ی یک برنامه ی دینی به وسیله ی او تاثیر زیادی برآنان بویژه نسل جوان خواهد داشت وآنان را به راه راست بازخواهد گرداند.

گفته می شود وقتی که این هنرپیشه برای گذراندن ماه عسلش قصد سفر به اروپا را داشت طارق جمیل چند روز پیش از آن هزینه ی سفر حج این هنرپیشه را تقبل کرده تا وی با شوهرش که یکی از مردان معروف پاکستانی است، ماه عسلشان را در این راه مبارک بگذرانند.
طبقه بندی: با دانشجویان،  دانستنی ها، كامپیوتر،تاریخی، تصویر و...، 
ارسال توسط جواد پورغفار
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392


جنگ نرم

عصری در آن زندگی می‌کنیم، به عصر رسانه و ارتباطات معروف است؛ به گونه‌ای که از آن به عصر سلطه رسانه‌ها بر زندگی انسان یاد شده است.

از آن‎جایی که امروزه یکی از اهداف رسانه‌ها، تغییر تدریجی سبک زندگی انسان‌هاست، لذا به دنبال ارائه سبکی از زندگی هستند که بتوانند آن را در جامعه خود و چه بسا در جامعه جهانی نهادینه کنند.

بدون تردید برنامه‌های رسانه‌ای همچون؛ تلویزیون، ماهواره و رادیو تا حدود بسیار زیادی توانسته‌اند که افکار و عقاید انسان‌ها را تغییر دهند. از این‌رو فرهنگ منحط غرب برای ترویج افکار فمینیستی و همچنین سکولاریسم کردن انسان‌ها، اقدام به ایجاد شبکه‌های متعدد و مختلف با سلایق متعدد و مختلف کرده است، تا بتواند افکار و عقاید انسان‌ها را تحت سلطه خود قرار دهد.ادامه مطلب
طبقه بندی: با دانشجویان،  مذهبی ، عرفانی،مهدویت،  دانستنی ها، كامپیوتر،تاریخی، تصویر و...، 
ارسال توسط جواد پورغفار


حجاب و عفاف

کترین ون گامپل، بانوی مسیحی آمریکایی، یکی از شرکت‌کنندگان در جنبش رسانه‌ای کمپین روز جهانی حجاب است که از تجربه‌های خود بعد از استفاده از حجاب اسلامی می‌گوید.

کمپین روز جهانی حجاب که امسال برای دومین‌بار برگزار می‌شود، سال گذشته به همت «نظمه خان»، دختر مسلمان و محجبه مقیم نیویورک با هدف افزایش آگاهی‌ها در مورد حجاب و بانوان مسلمان و تلاش برای کاهش رنج‌های مسلمانان محجبه راه‌اندازی شد.

در این کمپین از غیرمسلمانان دعوت می‌شود تا برای یک روز حجاب را تجربه کنند. شرکت‌کنندگان مسلمان و غیرمسلمان با مراجعه به صفحات این کمپین جهانی در شبکه‌های اجتماعی مختلف از جمله فیس‌بوک، توئیتر، اینستاگرام و ... عکس‌های محجبه خود را به اشتراک گذاشته و از تجربیات و نظرات خود در مورد حجاب می‌گویند.ادامه مطلب
طبقه بندی: با دانشجویان،  دانستنی ها، كامپیوتر،تاریخی، تصویر و...، 
ارسال توسط جواد پورغفار
آخرین مطالب
(تعداد کل صفحات:2)      [1]   [2]  

آرشیو مطالب
نظر سنجی
كدامیك از موضوعات این سایت را بیشتر می پسندیدصفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic